Restorant,Cafe,Catring İlaçlama

Restorant,Cafe İlaçlama

Restaurant ve Cafe ilaçlama

Aylık periyodik kontroller eşliğinde yapılan işletmenin müşterilerine karşı istenmeyen görüntülere imkan vermemek adına yaptırdığı mevcut haşere sorununu çözmek ve yoksada olmaması adına önlem almak için ve tarım bakanlığının zorunlu tuttuğu bir haşere kontrol uygulamalarıdır. Her gıda işletmesi gibi düzenli bir ilaçlatma hijyen gibi kurallara uyması gereken cafeler ile olası  Haşere ile mücadelede aşağıdaki maddelere önem verilmelidir.

Restaurant ve Cafe ilaçlamalarında dikkat edilmesi gereken konuların başında gelen Haşere ilaçlama firması, müşterilerin tamamen bittiği kapanış saatlerini beklemeleri, İşletme adına daha düşünceli bir davranıştır. Hiç bir işletme müşterilerin ortasında gezen yüzünde maskeli sırtında pompalı ekip görmek istemez. İşletme de fare sorunu olsun olmasın önlem amaçlı kemirgen monitörleri yerleştirmek ve kontrollerini düzenli yapmak haşere ilaçlama firması nın görevidir. Cafelerde de mevcut böceğin cinsi ve popülasyonu ölçülüp, uygun ilaçlar ve uygulamalar ile müdahale edilmeli, sıvı ve jel uygulamaların yanı sıra gerekli durumlarda ultrasonik cihazlar ile sorunun giderilmesi adına desteklenmelidir. Yıllık sözleşme yapılması her zaman için hem Haşere ilaçlama firması hemde işletme adına daha yararlıdır. Aylık fatura kesilmesine rağmen cafe 15 gün ara ile kontrol için ziyaret edilmelidir. Her  haşere ilaçlama, Böcek ilaçlama uygulamaları sonrası kullanılan ilaçların marka, miktar ve uygulama hakkında detaylı rapor işletmeye form şeklinde teslim edilmelidir. Haşere ilaçlama firmasına gelen acil çağrılara 24 saat içinde müdahale edilebilmelidir. 

Çalışacak personel:  Firmamız tarafından koruyucu haşere mücadelesi programını yürütmek üzere iki kişilik uzman ekip görevlendirilecektir. Tüm programın işleyişi sorumlu mühendis tarafından kontrol edilecektir.

İlaçlama zaman ve saatleri: Ortak müştereklerde buluştuğumuz takdirde sizlerin çalışma saatleri ve programınıza uygun olarak düzenleyeceğimiz programla uygulamamız yapılacaktır. Bu programda belirlenen saatlere şirketimiz sadık kalır.Acil çağrı: Ortaya çıkabilecek bir problem karşısında uzman personelden oluşan bir ekip 24 saat içerisinde soruna müdahale ederek sonuca gidecektir.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.