Okul İlaçlama

Pastane İlaçlama

PASTANE İLAÇLAMA

 

Yiyecek üretimi yapan ve insanlara hizmet eden yerlerin hijyen olması insan sağlığı açısından önemlidir ve daha çok müşteri gelmektedir. Buraların pis olması hem bireylerin geliş talebini azaltır hem de denetimler sırasında firmanın kapanmasına belli bir süre hizmet vermeyip kar elde etmelerine engel olur. İş yerlerinin sadece günlük olarak silinmesi bazen yeterli gelmemektedir. Çünkü sürekli olarak karşımıza çıkan haşereler, pireler ve özellikle gıda ürünlerinin yer aldığı pastanede fareler boy göstermektedir.

 

Diğer bir taraftan karınca, arı, hamamböceği, kalorifer böceği, sinek, sivrisinek, kakalak, tespih böceği, gibi birçok haşere türü görülmektedir. Bunlar pastane gibi iş yerlerine çatlakları ve ahşap yarıkları arasından, boru ve tesisat sistemleri arasından, açık unutulan kapı ve pencerelerden, camlardan, evcil hayvanlar üzerinden, dışarıdan satın alınan bir eşya üzerinden rahatlıkla içeriye sızabilirler. Bütün haşerelerden kolay kurtulabilmek için ise mutlaka ilaçlama yapılması gerekmektedir.


Böcek ilaçlama gıda alanları oldukları için hem hassas, aynı zamanda çok çabuk bakterilerin oluşabileceği alanlarla mutlaka belli aralıklarla yapılmadır.

Fare ilaçlama yine aynı sıklıkla bir ilaçlama firması tarafından sürekli olarak tekrarlanmalıdır. Bunun

İçin en iyi yöntem tespit edilen alanlara kemirgen istasyonu kurulmasıdır.  

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.