Otel ilaçlama

Otel ilaçlama

OTEL İLAÇLAMA 

Otel İlaçlama İstanbul genelinde konumlanmış otellerimiz için Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu ilaçlama işlemine taabi tutulan konaklama alanlarımızdır. Böcek problemi ile ilgili gelen ziyaretçi müşterilerine sorun yaşatmamak vede tekrar tercih edilebilir olmak için bir çok sebep ile birlikte haşere sorunu bulunmaktadır. ilaçlama şirketleri tarafından periyodik bakım için rutin ziyaretler gerçekleştirerek ürkütücü ve bakteri yuvası olan haşere türlerinin arınması sağlanır. Gelen yerli misafir veya yabancı turistlerin ilgisini çeken çok yönlü otel gruplarına sahip bir ülke olarak yaptığınız büyük yatırımları ufak sorunlar yüzünden heba olmasını istemiyor isek böcek ilaçlama firmaları ile irtibat kurulmalıdır.

OTEL İLAÇLAMA NASIL YAPILMALI

Otel İlaçlama uygulamaları çok titiz bir çalışma sistemi ve itinaa gözetimi altında yapılan ve ancak bu çalışma prensibi ile sonuç alına bilen bir iştir. Oda bölümleri genellikle gündüz saatlerinde ilaçlama yapılırken genel alan ise gece saatlerinde yapılır. Otellerimiz yoğunluk olarak fare, hamam böceği, tahta kurusu, bit gibi haşere türlerinin uğrak yeri olarak göze çarpan bir detaydır. Daha bir çok haşere problemi ile sorun yaşansa dahi en etkili şikayet sayılarının bu türler üzerinden yapıldığı tecrübe ile sabitlenmiştir.

 

Otellerimiz sıvı kokusuz ilaçlama, jel yemleme tekniği vede kemirgen istasyonları tarafından birbirini destekleyen metotlar ile birlikte çalışma sağlanır. Dozaj ve miktar haşere türü ve yoğunluğu ile karar verilirken, kullanılacak biyosidal ürün ise daha önce kullanılan maddeler araştırılarak karar verilir. Otellerimiz insan hayatını ve sağlığını sürdürülebilir bir kaliteli hizmet doğrultusunda hayata geçirmek zorunda olan kuruluşlardır. 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.