Mağaza İlaçlama

Mağaza İlaçlama

Mağaza İlaçlama Nasıl Yapılır?

Mağaza ilaçlama işlemi profesyonel ekibimiz tarafından sıvı ilaçlar kullanılarak yapılır. Fakat daha önce ilaçlama yapılacak alan için ön keşif çalışması yapılmalıdır. Mağazada bulunan haşerenin türü, ortamın koşulları ve haşerelerin yoğunluğuna göre uzman ekip hangi yöntemin kullanılacağına karar verir. Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlar ile ilaçlama yapılması bu noktada oldukça önemlidir. Mağazalarda bulunan fare, ağaç kurdu, güve gibi haşereler mobilya ve giyim ürünlerine zarar verdikleri için çok ciddi maddi zarara yol açmaktadır.

Özellikle Alışveriş Merkezleri içinde mevcut bulunan mağazaların düzenli ilaçlama uygulaması yaptırması şarttır. Çünkü bu tür yerlerde haşereler çok daha çabuk çoğalabilir ve çok daha fazla sayıda haşere bir anda ortalığı sarabilir. Bu yüzden profesyonel ilaçlama hizmeti almanız mutlaka gereklidir. Profesyonel ekip tarafından haşerenin türü belirlenerek ona göre ilaçlama işlemi uygulanır.

Haşerelerin türüne göre sıvı ilaçlama ya da jel ilaçlama uygulaması yapılabilir. Sıvı ilaçlarda kokusuz ilaçların tercih edilmesine özen gösterilmesi gerekir. Çünkü mağazalar gün içinde bir çok insanın girip çıktığı ve hali hazırda bir çok personelin çalıştığı yerlerdir. Kokusuz ilaç uygulamaları, bu tür kalabalık mekanlar ve alanlar için ideal seçimler olacaktır. İlaçlama uygulaması sonucunda tüm haşerelerden sonsuza dek kurtulacak ve işlerinizi gönül rahatlığı ile yapacaksınız. Unutmayın ki mağazalarda periyodik ilaçlama yapılması hem prestij açısından hem de insan sağlığı açısından büyük önem taşır.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.