Kamu Yerleri İlaçlama

Kamu Yerleri İlaçlama

Kurumlar

Devlet kurumları genel itibari ile gün içinde birçok vatandaşın idari işlerini halledebileceği büyük yapılardır. Bu yapılar çok fazla hizmetin aynı kampüs içinde çözülebileceği personel çalışma alanlarına ve toplu bekleme alanlarına sahiptir. Tüm bu yapılar mesai saatleri içinde çok fazla insan hareketliliğine ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu durumlar iç mekan alanların da haşere ve kemirgen ile mücadele ve dezenfeksiyon işlemi hizmetlerini ön plana çıkarmaktadır. Devlet kurumlarında kantin, yemekhane ve çay ocağı gibi alanlar bulunmaktadır. Bu alanlar haşere/böcek konusunda mekan içindeki en riskli alanları oluşturmaktadır. Özellikle hamamböceği türleri ve gümüşcün böceği genellikle bu ve benzeri alanları istila etmeye meyillidirler. Tüm bu alanlar aynı zamanda gıda bulunan ve üretimi yapılan bölgelerdir ve buralarda kullanılacak ilaçlar ve yapılacaklar uygulamalar böcek sorunlarına çözüm üretebilmek açısından çok önemlidir

 

Haşere ilaçlama

Kurumlar sıvı kokusuz ilaçlama, jel yemleme tekniği vede kemirgen istasyonları tarafından birbirini destekleyen metotlar ile birlikte çalışma sağlanır. Dozaj ve miktar haşere türü ve yoğunluğu ile karar verilirken, kullanılacak biyosidal ürün ise daha önce kullanılan maddeler araştırılarak karar verilir. Otellerimiz insan hayatını ve sağlığını sürdürülebilir bir kaliteli hizmet doğrultusunda hayata geçirmek zorunda olan kuruluşlardır. 

 

Fare ilaçlama

 

Fareler ile bireysel mücadele zordur. Hemen müdahale edilmezse de iş yerinizdeki bütün eşyaları keskin dişleri sayesinde kolayca kemirebilmektedir. Bunun için binanın dış ve depo alanlarına yer tespiti yapıp kemirgen istasyonu kurulması gerekmektedir.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.