Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Hastane İlaçlama

Dönem dönem üçüncü sayfalara haber olan ve ciddi sağlık skandallarına yol açan hastanelerdeki haşereler, gerçekten de en büyük hijyen sorunları arasındadır. Hastanenin ortak ve özel alanlarının sürekli temizlenmesi hijyen için yeterli değildir.

Bu tür yerlerde düzenli aralıklarla ilaçlama yapılmalıdır. İlaçlar, dışardan gelen zararlılar, atıklar ve birçok farklı nedenle ortaya çıkan böcek, fare ve sıçan gibi varlıkların kısa sürede ortadan kaldırılması ve bir daha dönmemesi için şarttır. Sadece mekanın iç kısmı değil, çevresi de ilaçlanmalıdır. Bazı zararlıların yuvalandığı dış mekanlardaki sorun çözülmedikçe iç mekanlardaki üremenin de önüne geçilemeyebilir.

Hastane İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Kokusuz ve jel şeklinde  İlaçlama Yöntemleri bulunmaktadır ve bu yöntem haşerenin ve fabrika konumunun durumuna bağlı olarak şekil almaktadır. Yani kokusuz ilaçlama alan boşaltılmadan yapılan bir tekniktir ve oldukça etkili sonuçlar içermektedir Kısacası uzman ekipler tarafından yapılması gereken bu işlemde deneyimli ekipler hizmet öncesinde alanı analiz ederek nasıl bir uygulamaya tabi tutulması konusunda rapor çıkartmaktadırlar. Bu doğrultuda gerçekleşen işlem alanın derin noktalarına bırakılan yumurtalarda göze alınarak ilk uygulamanın ardından 2 hafta sonra yine ilaçlama tekrarlanmalıdır. Ancak bu profesyonellikte yapılan hizmet sonrasında alan tam anlamıyla haşerelerden arınmış olacaktır. Yalnız haşereleri alandan temizlemek bir daha haşere görülmeyeceği anlamına kesinlikle gelmez. Nem, toprak ve ıslak zemin gibi etkenler haşerelere barınma zemini hazırladığı için en doğru çözüm yolu rutin şekilde ilaçlama hizmeti almak olacaktır.

Fare ilaçlama yöntemi

Fare ve sıçanlara karşı yeni nesil cezbedici lezzete sahip rodentisit fare ilaçlarıyla hizmet vermektedir.kullanılan rodentisit ilaçlar fare ve kemirgenlerin tek ısırıkla ölümcül dozu almasını sağlayarak, hızlı ve etkin çözümleri en uygun fiyat politikaları ile garantili olarak müşterilerine sunar.

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.