Fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama

Fırınlar böcek ve farelerin çok yoğun olarak görülebileceği gıda işletmeleridir. Bildiğiniz gibi böcekler sıcak alanları çok severler ve fırınlarda böceklerin çoğalmaları için gerekli sıcaklığı oluşturan alanlardır. Ayrıca böcek ve kemirgenler gıda ihtiyaçlarını bu alanlardan kolaylıkla sağlayabilirler. Böcek ve fareler bu alanların devamlı misafirleridir. Bu sebepten dolayı fırın ve gıda yerlerinin haşere ve farelere karşı korunmak için rutin olarak ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Gıda yerleri haşere için ayrı kemirgen için ayrı ilaçlamalarını yapması gerekir.

 

HAŞERE  İLAÇLAMA

Fırın böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı onaylı olduğu ruhsatlı böcek ilaçlarını kullanarak daha kesin ve güvenilir sonuçlar ortaya çıkarıyoruz.. Delta Haşere İlaçlama  servisi yeni nesil modern  ilaçlama tekniklerini kullanmayı tercih etmektedir.  İlaçlama firması uygulamanın ilk adımında böcek türlerini tespit ederek ve hangi yöntemler ile hangi ilaçların kullanılacağına karar vermektedir.

Fırınınızda fare ya da böceklerle karşı karşıya kaldığınız zaman yapmanız gereken ilk şey Delta Haşere ilaçlama servislerimiz ile iletişime geçmek olsun. En çok tercih edilen firmalarımız arasında yer alan Delta Haşere ilaçlama 7/24 boyunca ilaçlama hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İlaçlama sektöründe ön plana çıkan tüm yenilikleri yakından takip ederek tüm sorunlarınızı en kısa zaman aralıklarında daha kesin çözüme ulaştırarak sizlerin işlerinize daha rahat devam etmenizi sağlamaktadır. 

FARE İLAÇLAMA

İnsan sağlığına zarar veren ya da maddi kayıplara neden olan kemirgen grupları arasında yer alan fareler hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Kontrol altına alınmadığı sürece ciddi sağlık sorunlarını ve maddi kayıpları beraberinde getiren farelerin daima profesyonel ilaçlama teknikleri tarafından ilaçlanması gerekir. Genellikle haşere sorunlarını insanlar kendi bireysel yöntemler doğrultusunda gıda yerindeki haşereleri ilaçlamaya çalışmaktadırlar. Fakat doğru ilaçlama teknikleri ve doğru ruhsatlı ilaçlar olmadan bilinçsiz bir şekilde ilaçlama uygulamaları yapıldığı takdirde kalıcı sonuçlar sağlamamaktadır. Bu durum sizleri tekrar ve tekrar ilaçlama yapmanıza neden olacaktır..Fırındaki farelerden nasıl kurtulurum diye soruyorsanız ilk tercih olan Delta Haşereİlaçlama şirketi  canınızı sıkan sizlere sorun yaratan tüm fare türlerinin yok edilmesini sağlamaktadır. Farelere karşı hızlı ve kesin çözüm çalışmayı sürdürmektedir. 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.