Daire İlaçlama

Daire ve Bina Ortak Alanları İlaçlama

Apartman, Site ve Ev (Konut / Daire) İlaçlama Apartmanlar ve evlerimiz, yaşam alanlarımızdır. Kendimizin ve ailemizin sağlığı açısından, temiz tutmamız ve hijyene önem vermemiz gerekir.

 Apartman ve sitelerin çatıları, bodrumları, asansör boşlukları, merdiven boşlukları, kanalizasyon boruları, havalandırma boşlukları, depolar ve kalorifer daireleri gibi alanlar böcek ve kemirgenlerin en çok yerleştikleri ve evlere girmek için kullandıkları yerlerdir. Doğal olarak sitelerde ve apartmanlarda bulunan böcek ve kemirgenler başta fare, hamam böceği ve pire gibi çok hızlı hareket edenler olmak üzere bir daireden başka bir daireye yayılarak evlerimize girmeleri kaçınılmazdır. Ortak kullanım alanları olan sitelerde, apartmanlarda yaşanan en büyük sorun tek bir evde ya da binada dahi oluşabilecek böyle bir sorunun, tüm evlere ve hatta tüm siteye yayılabilecek olmasıdır.

 

.Haşere ile mücadele

 sıvı kokusuz ilaçlama, jel yemleme tekniği vede kemirgen istasyonları tarafından birbirini destekleyen metotlar ile birlikte çalışma sağlanır. Dozaj ve miktar haşere türü ve yoğunluğu ile karar verilirken, kullanılacak biyosidal ürün ise daha önce kullanılan maddeler araştırılarak karar verilir.Binanızın insan hayatını ve sağlığını sürdürülebilir bir kaliteli hizmet doğrultusunda hayata geçirmek zorunda olan kuruluşlardır. 

 

 

FARE İLE MÜCADELE YÖNTEMİ: FARE İLAÇLAMA

Fareler hem ot hem de et yiyebilirler. Bitki yiyen fareler bitkiler üzerinde büyük zararlar verir. Un fabrikaları, ekmek fırınları veya evlerimizdeki kilerler onların sıkça görüldüğü alanlardır. Görüldüğü üzere fareler insanların yiyeceklerine de ortak olurlar ve bu sebeple farenin bıraktığı mikrobun insanlara geçmesi kaçınılmazdır

Farelerin insanlara tek bir faydası bulunmaktadır. O da laboratuar ortamında kobay olarak kullanılmalarıdır. Birçok ilaç üretilmeden önce fareler üzerinde denenir.Bir diğer faydası ise tıkanan logarları kemirme özelliğiyle açmasıdır.

Fareler hem maddi hem sağlık açısından büyük tehdit oluşturan kemirgenlerdir. Vücut yapılarının elastik olması, ayaklarının sağlam olması, hassas olmaları sebebiyle kolay yakalanamazlar. Bulunan tehlikeleri kolaylıkla fark eden fare için fare kapanı, fare zehri gibi yöntemler sonuç getirmez. Bireysel olmaması gereken fare ile mücadele durumunda kişiler kesinlikle profesyonel fare ilaçlama firmaları tarafından yardım almalıdır. Yanlış ilaç kullanılması ilaçlara temas edilmesi durumunda kişilerin ciddi sağlık sorunlarına neden olur. Evde fare görüldüğü durumlarda, fareden kurtulmak için size yardımcı olacak fare ilaçlama şirketleri tarafından görevlendirilmiş eğitimli, uzman kişiler önce ilaçlama uygulayacakları alanı, fare türünü belirlerler. Ardından uygun ilaçlama ile fare sorununuzu kolayca çözerler. 

Diğer Hizmetler

7/24 Garantili ve onaylı ilaçlama için bize ulaşın.